Kotsar oli lauas parim, kuid Hamburg kaotas ka teise veerandfinaalmängu

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: imago images/Manngold/Scanpix

Saksamaa kõrgliigas kaotas Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers ka veerandfinaalseeria teise mängu, kui Berliini Albale jäädi võõrsil alla 83:95 (22:27, 19:21, 24:20, 18:27).

Hamburgi meeskond suutis valitseva Saksamaa meistri vastu sisuliselt kogu mängu löögiulatuses püsida. Esimese poolaja järel oli Hamburgi klubi kaotusseis 41:48. Kolmanda veerandi lõpus jõuti paaril korral veel vaid ühe punkti kaugusele, kuid juhtima enam ei pääsetud.

Tavapäraselt algviisikus alustanud Kotsar viskas 31 minutiga küll vaid kolm punkti (kahesed 1/7, vabavisked 1/2), aga võttis see-eest mängu parimana maha 10 lauapalli. Lisaks patustas eestlane kahe pallikaotusega ja tegi ühe isikliku vea.

Üleplatsimeheks kerkis 27 punktiga Kotsari meeskonnakaaslane T.J. Shorts, kes hankis lisaks ka neli lauapalli ja jagas kaheksa korvisöötu. Saksamaa pealinnaklubi parim oli Simone Fontecchio 18 punkti ja kaheksa lauapalliga.

Kolme võiduni mängitava seeria kolmas kohtumine, mis jääb Hamburgi kaotuse korral ka viimaseks, peetakse esmaspäeval eestlase tööandja koduväljakul.