Kotsar viskas taas kahekohalise arvu punkte, kuid Hamburg sai järjekordse kaotuse

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: imago images/Torsten Helmke/Scanpix

Saksamaa kõrgliigas sai Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers juba kolmanda järjestikuse kaotuse, kui jäi reedel 71:78 alla Bonni Telekom Basketsile.

Kohtumise algus oli närviline. Avaveerandi võitis Hamburg 21:19 ja poolaja 40:35. Kolmas veerand kuulus aga juba külalistele ja viimasele kümnele minutile mindi vastu Hamburgi kaotusseisus 53:58. Lähemale kui viis punkti kodumeeskond enam ei jõudnudki.

Kotsar alustas kohtumist algviisikus ning viibis Hamburgi mängijatest väljakul kõige kauem – 34 minutit ja 21 sekundit. Eesti koondislase arvele kogunes selle ajaga 10 punkti (kahesed 4/8, vabavisked 2/4), kaheksa lauapalli, üks resultatiivne sööt, üks vaheltlõige, kolm pallikaotust ja neli isiklikku viga. Tegu oli neljanda järjestikuse mänguga, kus Kotsar visanud vähemalt 10 punkti.

Hamburgi parimad skooritegijad olid Justus Hollatz ja Jordan Swing, kes tõid kumbki 15 silma. Üleplatsimeheks kerkis Chris Babb, kes viskas võitjate kasuks 21 punkti ja andis kuus korvisöötu.

Hamburgi klubil on nüüd kirjas üheksa võitu ja seitse kaotust ning liigatabelis hoitakse 18 punktiga seitsmendat kohta. 11 kaotuse kõrvale alles viienda võidu saanud Bonn on 10 punktiga 16. kohal.

Oma järgmise mängu peab Hamburg juba pühapäeval, kui võõrsil minnakse vastamisi tabelis eelviimasel kohal asuva Giesseni 46ersiga.