fbpx
Close

Kotsar võimutses lauas ja uuendas oma korvisöötude rekordit

Avatar
-Maik-Kalev Kotsar | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Maik-Kalev Kotsari kodumeeskond South Carolina Gamecocks jätkas USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis võidukalt, kui võõral väljakul alistati 81:67 Texas A&M Aggies.

Vigadega hädas olnud South Carolina võidu võtmeks said kolmepunktivisked, mida tabati 30-st 16. Vastased tabasid samal ajal 14-st kaugviskest vaid kolm.

Algviisikus alustanud ja 37 minutit platsil viibinud Kotsar tõi kehva visketabavuse juures 6 punkti (kahesed 3/11), aga kogus see-eest mängu parimana 10 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu. Tema arvele jäi ka 3 vaheltlõiget, üks pallikaotus ja 3 isiklikku viga. Korvisöötude arv tähistab Kotsari NCAA-karjääri parimat tulemust. Eelmine rekord oli ühe söödu võrra väiksem ja pärines üle-eelmisest hooajast.

Üleplatsimeheks kerkis Kotsari meeskonnakaaslane Jair Bolden, kes viskas 19 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli Josh Nebo 18 punktiga.

South Carolinal on nüüd kirjas kümme võitu ja seitse kaotust. Kagukonverentsis on nad kogunud kaks võitu ja kaks kaotust, millega hoitakse 14 meeskonna seas seitsmendat kohta. Texas A&M sai kaheksa võidu kõrvale kaheksanda kaotuse. Järgmise kohtumise peab South Carolina Eesti aja järgi kolmapäeva öösel vastu neljapäeva, kui võõrsil minnakse vastamisi NCAA üheks tugevaimaks meeskonnaks peetava Auburniga.

scroll to top
Inline
Inline