fbpx
Close

Kristian Kullamäe jätkas Hispaanias hooaega napi kaotusega

-Kristian Kullamäe ja Real Canoe | Real Canoe Natación Club Facebook

-Kristian Kullamäe ja Real Canoe | Real Canoe Natación Club Facebook

Kristian Kullamäe ja Madridi Real Canoe NC pidid Hispaania esiliigas (LEB Gold) alla vanduma liigatabelis etteotsa kuuluvale Ourense meeskonnale skooriga 73:77 (24:31, 19:16, 15:18, 15:12).

Mäng oli väga tasavägine, kuid lõpuks pani favoriit paremuse maksma ning tabas kaheseid koguni 62%-selt Real Canoe 43% vastu ja võttis 14 lauapalli enam. Enda meeskonna parimate hulka kuulunud Kullamäe tõi 17 minutiga üheksa punkti, võttis ühe lauapalli, andis ühe söödu, tegi ühe pallikaotuse ja kaks viga. Meeskonna resultatiivseimad olid Karl Lundqvist 20, Olaf Schaftenaar ning Herve Kabasele 11 silmaga.

Ourense poolelt paistsid enim silma Darko Balaban 20 punkti ning 10 lauapalliga. Teda toetasid Eduardo Balmaseda 14, Connor Wood 12 ja Tshani Tshikaya 11 silmaga.

Kullamäe ja Reali jaoks liigatabelis midagi ei muutunud ja endiselt jätkatakse kahe võid ning 10 kaotusega eelviimasel kohal. Järgmisena kohtutakse 13. detsembril koduväljakul ICG Forca LLeida tiimiga, kellel on tabelis vaid kaks võitu rohkem.

scroll to top