Kotsar kerkis kaotusmängus South Carolina resultatiivseimaks

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

Maik-Kalev Kotsari kodumeeskond South Carolina Gamecocks pidi USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis vastu võtma juba hooaja neljanda kaotuse, kui koduväljakul jäädi 56:76 alla Houston Cougarsile.

South Carolina jäi kohe alguses tagaajaja rolli ega suutnudki sealt enam välja tulla. Poolajaks oldi taga 27:39 ja 10 punktist lähemale enam ei jõutud.

Algviisikus alustanud Kotsar viibis väljakul 30 minutit ja tõi selle ajaga oma meeskonna parimana 12 punkti (kahesed 5/12, vabavisked 2/4). Lisaks võttis ta 3 lauapalli (kõik kaitselauast), andis ühe resultatiivse söödu, blokeeris ühe vastaste pealeviske ja tegi 4 isiklikku viga. Mängu alguses visketabavusega hädas olnud Kotsar viskas oma 12-st punktist 11 teisel poolajal.

Üleplatsimeheks kerkis Houstoni liider Quentin Grimes, kes viskas 24 punkti.

South Carolinal on nüüd kirjas kuus võitu ja neli kaotust, Houstoni jaoks oli tegemist viienda võiduga kahe kaotuse kõrval. Järgmise mängu peab South Carolina Eesti aja järgi ööl vastu 16. detsembrit, kui võõrsil kohtutakse oma suurima rivaali Clemsoniga.