fbpx
Close

Kristian Kullamäe lahkub Saksamaa tippklubi süsteemist

Kristian Kullamäe | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

Kristian Kullamäe | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

Saksamaa tippklubi Bamberg Brose Baskets teatas esmaspäeval, et Eesti koondise tagamängija Kristian Kullamäe uuel hooajal nende süsteemis enam ei jätka.

20-aastane ja 190 cm pikkune Kullamäe sai treenida küll Bambergi põhimeeskonnaga, kuid mänguminuteid esindustiimis teenida ei õnnestunud ning mängupraktika tuli Saksamaa esiliigast ehk ProA tasemelt tütarklubi Baunachi särgis.

Baunachis oli Kullamäe koos koondisekaaslase Henri Drelliga kindel põhimees, kui 29 mänguga kogus keskmiselt 25,9 minutit, 13,4 punkti, 3,5 resultatiivset söötu ja 2,7 lauapalli. kahjuks ei õnnestunud noortel eestlastel Baunachi madalamale tasemele langemisest ning see oli ka üks põhjus, miks Kullamäe Bambergi süsteemist lahkub.

“Kristian arenes meie juures väga hästi ning ProA tasemel oli ta meie üks parimaid mängijaid. Aga ProB (Saksamaa tugevuselt kolmas liiga – toim.) pole tema jaoks õige tase, kust järgmist sammu teha. Soovime talle tulevikuks kõike kõige paremat,” kommenteeris lühikeses pressiteates Bambergi noortetöö koordinaator Yassin Idbihi.

Varasemalt kaks hooaega ka Saksamaa klubis Gotha Rockets mänginud Kullamäe sõnas Korvpall24.ee portaalile, et midagi kindlat ja konkreetset tal karjääri jätkamise osas hetkel silmapiiril veel ei ole.

scroll to top