fbpx
Close

Kristian Kullamäe oli Hispaanias hooaja avamängus resultatiivne, võidu võttis aga Bamba Fall

-Kristian Kullamäe ja Real Canoe | Real Canoe Natación Club Facebook

-Kristian Kullamäe ja Real Canoe | Real Canoe Natación Club Facebook

Suvel Hispaania esiliigasse (LEB Gold) Madridi Real Canoe NC meeskonda siirdunud Eesti koondislane Kristian Kullamäe oli hooaja avamängus heas hoos. Sellest siiski ei piisanud HLA Alicante alistamiseks ja vastu tuli võtta napp kaotus 96:99 (29:20,27:25,12:28,28:26).

Eelmisel aastal üle pika aja esiliigasse pääsenud Real Canoe lõpetas hooaja 18 võistkonna konkurentsis 15. kohal. Kontrollkohtumised seevastu sujusid kenasti nagu ka hooaja avamängu esimene poolaeg, kuid seejärel tabas Kullamäe klubi nn kolmanda veerandi needus. Pärast avapoolaja 11-punktilist edu kaotati kolmas neljandik 16-silmaga.

Kullamäe oli Real Canoe meeskonna parim, kui kõigest 21 minutiga tõi 19 punkti (kahesed 5/7, kolmesed 2/4, vabavisked 3/3) ning lisaks andis resultatiivse söödu ja tegi kaks vaheltlõiget. Teda toetasid Alberto Martin 15 ning Olaf Schaftenaar 13 silmaga. Kolm meest tõid veel kahekohalise arvu punkte.

HLA Alicante poolelt oli parim eestlastele hästi tuttav Bamba Fall 28 silma ning 13 lauapalliga. Lisaks pani keskmängija 3 kulpi. Teda abistasid enim Justin James Pitts 27 silma ning Pedro Llompart 11 punkti ja 11 korvisööduga.

Järgmine kohtumine on Real Canoel 4. oktoobril koduväljakul Carramimbre CBC Valladolidi vastu.

scroll to top