Kristjan Kangur raskest võidust: sindrinahad viskasid päris okei protsendiga

-Kristjan Kangur | Foto: Siim Semiskar

Kalev/Cramo korvpallimeeskond sai esmaspäeval VTB Ühisliigas kuuenda võidu, kui 95:89 mängiti üle Saraatovi Avtodor. Cramo pani heale tulemusele aluse teise veerandaja võiduga 30:16. Teisel poolajal ähvardasid külalised korduvalt ka mängu tagasi tulemisega, kuid kalevlased suutsid võidu võtta.

“(Edu tõi) selline isu ja agressiivsus koduväljakul. Ega ta ilus mäng ei olnud, aga võitsime!” kommenteeris Cramo vanameister Kristjan Kangur ETV spordiuudistele.

Ääremängija lisas: “Tegime kiirelt rumalaid vigu ja lasime nendel hästi palju vabaviskeid visata ja nad sindrinahad viskasid päris okei protsendiga.”

Turniiritabelis käib viimase kahe play-off koha nimel väga kõva heitlus, kui kuus meeskonda on kahe võidu sees. Kalev/Cramol on konkurentidest kahjuks rohkem mänge peetud.

Tallinna klubi aga jätkab igal juhul võitlust edasipääsu nimel. “Lootma peab, mis ma muud oskan öelda!” sõnas 23 minutiga 9 punkti ja 9 lauapalli kogunud Kangur, kelle vastu tehti koguni 7 viga.