fbpx
Close

Mängu dikteerinud Kalev/Cramo teenis VTB Ühisliigas väärtusliku võidu Avtodori üle

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

Kalev/Cramo korvpallimeeskond alistas esmaspäeval VTB Ühisliigas koduväljakul tabeli esimesse poolde kuuluva Saraatovi Avtodori meeskonna 95:89. Eesti klubile oli see teine järjestikune võit, sest möödunud neljapäeval oldi Krasnojarski Jenisseist 97:88 paremad.

Cramo alustas kohtumist rabedalt ja kaotas avaveerandi 21:28. Teine veerandaeg oli aga hoopis vastupidine, mis võideti 30:16. Avtodor ei lasknud võõrustajatel eduseisu enam aga suurendada ning 42 sekundit enne lõppu oli vahe vaid kaks punkti. Isaiah Briscoe sai seejärel neli korda vabaviskejoonel käia ja ameeriklane ei eksinud kordagi, millega aitas oma meeskonna raske võiduni.

Briscoe kerkis Cramo resultatiivseimaks 21 punktiga. Gregor Arbet ja Branko Mirkovic tõid võrdselt 12 silma. Otsustavatel hetkedel enesekindlalt tegutsenud Kristjan Kangur lisas 9 punkti ja 9 lauapalli ning tema kasulikkuse tegur 18 oli tiimi parim. Avtodori poolelt viskas Coty Clarke 23 punkti, Ian Hummer tõi 17 ja Micah Downs lisas 15 silma.

Turniiritabelis on Kalev/Cramo (6-13) 11. kohal, Avtodor (8-8) jätkab kuuendana. Viimast play-off kohta hoidval Minskil Tsmokil on samuti kirjas kuus võitu, kuid Cramo lähikonkurentidel on üks või enam mängu vähem peetud.

scroll to top