fbpx
Close

Linnujalad korjasid auhinnaraha ära ka Jõhvist ning lõpetasid nädalavahetuse korraliku teenistusega

Avatar
-Jõhvi 3×3 etapi esikolmik | Foto: Siim Semiskar

Kui laupäeval mängiti 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste etapp Väike-Maarjas, siis pühapäevaks liikus karavan Jõhvi. Võidu teenis taaskord võistkond Linnujalad (Jaan Puidet, Riho Suija, Roland Prii ja Oliver Metsalu), kes kahe päevaga pani auhinnarahana tasku 1600 eurot.

Nelja parema hulka pääses ka laupäeval Väike-Maarjas kolmandana lõpetanud lätlaste Jelgava, kes veerandfinaalis mängis 21:11 üle kohaliku satsi KK Hito/Suurköögid (Margo Tali, Edvard Trumm, Urmet Roosimägi ja Veiko Simm). Teine veerandfinaali oli väga tasavägine, kui Estravan (Reigo Päkk, Eric Schmalz ja Joosep Russak) alistas SofaHoopi (Tom Kaldre, Alvar Väli, Martin Jurtom ja Ott Sellis) kõigest ühe silmaga 21:20.

Poolfinaalis kujunesid aga ühepoolseteks, kui Linnujalad sai Estravanist jagu 21:11 ning Jelgava kugistas ära otse poolfinaali pääsenud Kvarteti (Erik Luts, Andreas Märtson, Alan Kalda ja Jalmar Joosep Saar) täpselt samade numbritega.

Finaalis kulges kohtumine pikalt tasavägiselt, kuid lätlased ei suutnud Linnujalgade meestega ilma vigu tegemata hakkama saada. Ühel hetkel olid Jelgaval vead täis ja Eesti tiim sai hakata vabaviskejoonelt kergeid punkte noppima. Lõppskooriks kujunes 21:15. Kolmanda koha teenis Kvartett, kes mängis Estravani üle 21:13.

Ka amatööride turniiril olid kesksel kohal tiimid nimedega Linnujalad (Indrek Kangur, Andreas Velling, Joonas Ollisaar ja Remy Põld) ja Estravan (Reigo Päkk, Andre Reinart, Andres Andrei ja Georg Tambre), kuid seda teistes koosseisudes. Finaalis sai Estravan võidu 21:12. Kolmanda koha teenis meeskond Valdur (Nikita Golovin, Laur Vahe, Marko Pärn ja Karl Viimsalu) 16:10 võiduga Variku üle.

Poiste U18 vanuseklassi võitsid Kirsid (Kert Kasemets, Joosep Põldre, Ken Sildaru ja Mathias Kontus), kes 20:17 mängisid finaalis üle LastKingsi (Andris Smorodin, Martin Oksa, Risto Nõmm ja Roland Mikson). Kolmanda koha matšis olid Ladujad (Kaur-Erik Suurorg, Artur Evestus, Gregor Kiilmaa ja Rasmus Andre) 21:19 üle Kaeradest.

U15 vanuserühmas kohtusid finaalis meeskonnad Kanad (Kert Kasemets, Joosep Põldre, Markus Juurik ja Karl Teppo) ja Kaikad (Simm-Marten Saadi, Andero Piperal ja Herman Tamm). Kanad jäid seekord peale numbritega 15:14. Kolmanda koha võitsid Kuked (Gerrit Lehe, Artur Evestus, Espen Mägi ja Georg Richard Aare), kes viimaseks jäänud kohtumises mängisid 21:12 üle tiimi nimega k.o.a.t.

Poiste U13 sarjas võidutses Rae Koss, kes finaalis sai 14:10 jagu SK Teamist. Kolmanda koha teenisid Müügimehed, kes alistasid 20:9 TalTech/Altiuse. Kõige nooremate poiste hulgas ehk U11 sarjas võitsid T4G Tellised finaalis 10:8 TalTech/Altiust. Pronksi teenisid Kulunud tossud 9:5 võiduga KK Hito üle.

Suur FOTOGALERII (fotod: Siim Semiskar)!

scroll to top
Inline
Inline