Lisaajal kaotanud Firenze ei suutnud veel poolfinaali ära lõpetada

-Hugo Erkmaa | Foto: Fiorentina Basket Facebook

Itaalia tugevuselt kolmanda liiga ehk Serie B alagrupi B poolfinaalis pidi Hugo Erkmaa kodumeeskond Firenze võtma võõrsil vastu 88:91 kaotuse Borgosesialt. Kolme võiduni peetavat seeriat juhib endiselt Firenze 2:1.

Võõrustajad läksid avaveerandi järel 24:23 juhtima, aga poolajaks oli juba Firenze kaheksa silmaga peal. Neljandat veerandaega alustati samuti külaliste 62:59 eduseisust, kuid Borgosesia suutis kohtumise viia ikkagi lisaajale. Korviderohke viimase viie minuti jooksul viskas Borgosesia 19 punkti Firenze 16 vastu ja teenis nii vajaliku võidu, et poolfinaali jätkata.

Hugo Erkmaa kuulus Firenze koosseisu, aga ühtegi mänguminutit eestlane ei teeninud. Andrea Mazzucchelli viskas parimana 17 puntki ja Diego Banti lisas 14 silma, kes kogus ka 8 lauapalli. Võitjate poolelt tõi 24 punkti Mattia Magrini. Nicolo Gatti arvele jäi 21 silma ning Guglielmo Sudero lisas 20 punkti.