Treieri kaheksa punkti aitasid Montegranarol veerandfinaalis ellu jääda

-Kaspar Treier ja Montegranaro | Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia korvpalli esiliiga veerandfinaalis alistas Kaspar Treieri kodumeeskond Montegranaro 79:75 Trieste ning suutis kolme võiduni peetava seeria kaotusseisu vähendada 1:2 peale.

Montegranaro oli nii esimesel kui ka teisel veerandajal 20:17 parem ja poolajale mindi nii kuuepunktilises eduseisus. Kolmas veerandaeg lõppes 16:16 viigiga ja kuigi viimane neljandik kuulus 25:23 Triestele, said võõrustajad kokkuvõttes neljapunktilise võidu kätte.

Kaspar Treier viibis väljakul 14,5 minutit ja viskas 8 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 2/2). Tema arvele jäi veel 3 lauapalli, üks vaheltlõige, 2 pallikaotust ja üks isiklik viga. Marshawn Powell viskas koguni 27 punkti ja kogus 14 lauapalli, 19 silma lisas Valerio Amoroso. Trieste parimad olid võrdselt 15 punkti toonud Javonte Green ja Laurence Bowers.

Meeskonnad lähevad taas vastamisi 20. mail.