fbpx
Close

Lissaboni Sportingu vastu kolmesepeo käima lükanud Kregor Hermet: meil tagamehed pole kadedad

Avatar
-Kregor Hermet ja BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond pidas esmaspäeval Saku Suurhallis tänavuse hooaja esimese kohtumise, kui korvpalli Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiril astuti esimene samm kolmest, et jõuda põhiturniirile. Väga rabeda alguse järel saadi teisel veerandil mängumasin täistuuridel tööle ja lõpuks võeti mulluse Portugali meistri Lissaboni Sportingu vastu 86:69 (20:18, 22:9, 23:14, 21:28) võit.

Korvpall24 portaal võttis pärast kohtumist ette eestlastest eesliinikolmiku Kristjan Kitsingu, Kregor Hermeti ja Rauno Nurgeri, et analüüsida, kuidas Kalev/Cramo pärast kolme kaotusega lõppenud Leedu turniiri mõne päevaga Sportingu vastu oluliselt paremat mängu suutis näidata.

Vastase taktika hammustati läbi

“Vastased surusid agressiivselt ja tulid igalt poolt appi. Meil oli alguses sellega raskusi ja oli näha, et otsisime söötu, aga tegelikult oleksime pidanud hakkama lihtsalt läbi minema. Kui hakkasime seda tegema, siis hakkasime lay up‘e (korvi alt sammudelt viskeid – toim.) saama või tuli kick out (väljasööt – toim.) ja vaba kolmene. Selle pealt see vahe nii suur tuligi,” tõi 15 minutiga 7 punkti ja 4 lauapalli kogunud Nurger välja võidu võtmed.

Loe täispikka lugu SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline