fbpx
Close

Maik-Kalev Kotsar andis enne karjääri esimest mängu eurosarjas intervjuu Eurocupi kodulehele

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: imago images/camera4+/Scanpix

Maik-Kalev Kotsar ja Hamburg Towers alustavad teisipäeval euromängudega, kui avavoorus võetakse vastu serblaste Belgradi Partizan. Enne palli mängu panekut avaldati Eurocupi kodulehel Eesti koondise 211 cm pikkuse hiiglasega tehtud intervjuu baasil kirjutatud artikkel.

Nii Kotsari kui ka Hamburg Towersi jaoks on tänavune osalemine Eurocupil eurosarjade debüüdiks ning just seetõttu jäi 24-aastane eestlane ka teiseks hooajaks klubisse pidama. Pärast nelja aastat USA ülikooliliigas NCAA, alustas Kotsar mullu oma profikarjääri Hamburgis. Ta hiilgas Saksamaa kõrgliigas keskmiselt 14,8 punkti, 6,6 lauapalli, 1,7 korvisöödu ja 1,1 vaheltlõikega ning vedas klubi esmakordselt ajaloos play-off’i.

“Loomulikult oli pärast head hooaega Saksa liigas järgmiseks sammuks mängida mõnes rahvusvahelises sarjas. Kui sain teada, et Hamburgil on sama ambitsioon, siis hakkasin mõtlema, et see on minu jaoks hea variant. Pole ju mõtet lahkuda ja minna mõnda teise Eurocupi tiimi, kus ma aga pole olukorraga kursis,” sõnas Kotsar ja lisas: “Eurocup on suurepärane liiga, kus mängida. Olen väga põnevil ja tean, et tegelikult on põnevil kogu meie meeskond.”

scroll to top