fbpx
Close

Maik-Kalev Kotsar: me pidime selle võidu saama!

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: Ekraanitõmmis

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: Ekraanitõmmis

USA kolledžiliigas NCAA alustas Maik-Kalev Kotsari võistkond South Carolina Gamecocks SEC osariigi turniiri avaringis napi võiduga, kui 85:84 saadi jagu Ole Miss Rebelsist.

“Meie eesmärk oli võtta võit. Pidime võidu saama! Me ei saanud vähemaga leppida. Tegime treeningutel kõvasti tööd ja üritasime sama energia ka mängu tuua,” sõnas Kotsar pärast kohtumist väljaandele The State antud intervjuus.

South Carolina eesliin tegi väga korraliku esituse, kui Chris Silva kogus 20 punkti, 11 lauapalli, 3 blokki ning koguni 20 vabaviskeüritust ja Kotsari kontole jäi 14 silma ja 5 lauapalli. Eestlane sellega päris lõpuni rahul ei olnud.

“Peame veel palju rohkem tegema. Peame lauapalle rohkem saama, vabadelt kohtadelt visked ära panema ning vabaviskejoonelt paremini tabama. Kokkuvõttes on palju kohti, kus areneda.”

Järgmise vastase Arkansas Razorbacksi kohta sõnas Kotsar: “Nad on väga hea võistkond. (Mängustiilis) saab olema kiire ümberkohanemine ning see saab raske olema, kuid oleme selleks kogu tänavuse hooaja valmistunud.”

scroll to top