fbpx
Close

Martin Paasoja ausalt eelmisest hooajast: mul vedas, sest olin heas kohas

-Martin Paasoja | Foto: realvalladolid.es

Eesti korvpallikoondise 28-aastase tagamängija Martin Paasoja jaoks oli eelmine hooaeg tõenäoliselt karjääri üks keerulisemaid, kui eelmise aastanumbri sees detsembri alguses sai ta Hispaania esiliigaklubi Real Valladolidi särgis mängides raske põlvevigastuse.

Rohkem kui kaheksa kuud hiljem on Paasoja jala korralikult taastusraviga kuuma andes korda saanud ning valmis uuel hooajal esindama taas oma endist koduklubi Raplat. Korvpall24 rääkis üdini positiivse Paasojaga veidi pikemalt Eesti koondise treeningul korvpallikodus, kui nooremad mehed jooksid palavas saalis väljakul ühe korvi alt teise alla ning vanemad või vigastustest taastuvad pallurid nokitsesid individuaalsete harjutuste kallal.

Vaatasime koos Hiiumaalt pärit Paasojaga tagasi raskele ajale Hispaanias, mille Real Valladolidi klubi professionaalsus muutis eestlasest tagamehe jaoks õnneks oluliselt talutavamaks. Vaatamata traumale soovis Hispaania klubi eestlast ka algavaks hooajaks koosseisu tagasi, kuid Rapla pakkumine sai sel korral võitu.

scroll to top