fbpx
Close

Meerits ja Aniste vedasid Paide Spordikeskuse võistkonna Puhja turniiri võidule

-Puhja 3x3 turniiri esikolmik | Foto: tanavakorvpall.ee

-Puhja 3×3 turniiri esikolmik | Foto: tanavakorvpall.ee

Laupäeval Puhjas toimunud 3×3 jõuluturniiri võitis Paide Spordikeskus, kes põnevas finaalmängus alistas 18-16 EMÜ X võistkonna. Kolmanda koha sai BC Level/Ares. Juba 25. korda peetud turniirist võttis osa 46 mängijat 12st võistkonnast.

“Põnev ja tore turniir oli. Finaalmängus saime algul juhtima, kuid vastased ei andnud alla ning lõpptulemus oleks võinud ka vastupidine olla,” kiitis vastaseid ning korraldust võitjatiimi liige ning legendaarde 3×3 korvpallur Mario Polusk.

Paide Spordikeskuse eest pallisid lisaks Poluskile Rauno Meerits, Janar Aniste ning Vaiko Riives. EMÜ X tiimi esindasid Gert Kaldmäe, Ken Karja, Lennar Laasik ja Kaidar Taal, kirjutab tanavakorvpall.ee.

Turniiri resultatiivseim mängija oli 4. koha saanud YliCool võistkonna liige Marek Limberg, kes kogus kokku 39 punkti, Ken Karja ja Rauno Meerits kogusid oma võistkondade resultatiivsematena 33 punkti. Üle 10 punkti kogusid turniiril kokku 16 mängijat.

Eesti Korvpalliliidu 3×3 valdkonna juhi Reigo Kimmeli sõnul on uus 3×3 korvpallihooaeg juba alanud, kus 2021. aasta FIBA 3×3 maailmameistrivõistlustele pääsemiseks aitavad kaasa kõik turniirid, mis on peetud 2019. aasta novembrist kuni 2020. aasta oktoobrini ning millel meeste arvestuses osaleb vähemalt 12 võistkonda.

“Kiidan Puhja 3×3 korraldajaid, kes viitsivad traditsioonilist 3×3 turniiri kvaliteetselt läbi viia ning kõiki turniiril osalenud mängijaid, tänu kellele võib Eesti 3×3 korvpallil tekkida võimalus 2021. aastal taas FIBA 3×3 maailmameistrivõistlustel mängida,” ütles Kimmel.

Puhja 3×3 jõuluturniiri osalejad, tulemused ja lõpliku paremusjärjestuse leiab PLAY.FIBA3x3.COM lehelt. FIBA 3×3 reitingupunktid lisanduvad mängijatele 7. jaanuaril 2020.

scroll to top