Jurkatamm ja Bologna teenisid 56-punktilise võidu, Kitsing ja Trentino võitsid samuti

-Mikk Jurkatamm | Foto: virtus.it

Itaalia U18 meistrivõistluste põhihooaja viimases mängus said Mikk Jurkatamm ja Bologna Virtus koguni 102:46 võidu Apu Udine meeskonna üle.

Eestlasest tagamängija kuulus tavapäraselt Bologna resultatiivseimate sekka, kui viskas 17 punkti. Matteo Nicoli arvele jäi samuti 17 silma, tiimi parim oli 26 punkti toonud Gora Camara.

Kaspar Kitsing ja Trentino teenisid 71:48 võidu Trieste meeskonna üle. Trentino oli avaveerandil 13:12 parem, kuid poolajaks jäädi 33:38 kaotusseisu. Enne viimast neljandikku haarati aga seitsmepunktiline eduseis ja järgneval kümnel minutil visati 20 silma vastaste nelja vastu, saades kokkuvõttes kirja 23-punktilise võidu.

Eestlasest tagamängija arvele jäi 5 punkti. Trentino parimana tõi 15 punkti Erik Czumbel. 12 silma lisas Alessandro Voltolini ja Mark Czumbeli nimele jäi 11 punkti.