Montegranaro kaotas teise veerandfinaalmängu lõpusekundite vabavisetest

-Kaspar Treier | Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia korvpalli esiliiga veerandfinaalis pidi Kaspar Treieri kodumeeskond Montegranaro taas võtma vastu kaotuse, kui võõrsil jäädi Triestele alla 79:80. Kolme võiduni peetavas seerias ollakse nüüd 0:2 taga, mis tähendab, et järgmine mäng tuleb kindlasti võita.

Võõrustajad läksid avaveerandil 21:8 juhtima, aga teise veerandaja võitis Montegranaro 26:13 ning poolajale siirduti viigiseisult. Külalised haarasid kolmanda veerandaja lõppedes viiepunktilise edu, kuid tasavägiselt kulgenud kohtumise saatus jäi lõpusekundite peale. Vastaste tagamängija Javonte Green realiseeris kaks vabaviset ning viimase 11 sekundiga Montegranaro enam millegagi vastata ei suutnud.

Kaspar Treier teenis 14 minutit mänguaega ja viskas 2 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/1). Tema arvele jäi veel 2 lauapalli ja 2 isiklikku viga. Meeskonna parimaks kerkis Valerio Amoroso, kes viskas 26 punkti. Marshawn Powell lisas 25 silma. Trieste poolelt tõi Javonte Green 17 ning Laurence Bowers 15 punkti.