Müncheni Bayern osutus Kotsari koduklubi jaoks liiga kõvaks pähkliks

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: MSSP

Saksamaa kõrgliigas kaotas Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers võõrsil Euroliigas mängivale Müncheni Bayernile 71:85 (19:21, 18:27, 17:16, 17:21).

Külalised suutsid Saksamaa suurklubiga sammu pidada esimesed 17 ja pool minutit, kuni seisuni 35:38. Seejärel tegi Bayern aga 10:2 spurdi ja poolajavileks näitas tabloo Hamburgi kaotusseisu 37:48. Kolmanda veerandaja lõpus jõuti paaril korral kaheksa punkti kaugusele, kuid tõeliselt ohtlikuks Hamburg enam Bayernile ei saanud.

Algviisikus alustanud Kotsar viskas 25 mänguminutiga kuus punkti (kahesed 2/9, vabavisked 2/2), hankis kolm lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi ühe vaheltlõike ja blokeeris ühe vastaste pealeviske. Eestlane viskas seejuures kõik punktid avapoolajal. Negatiivse poole pealt läksid kirja üks pallikaotus ja üks isiklik viga.

Hamburgi resultatiivseim oli 16 punkti visanud T.J. Shorts, kes andis lisaks ka kuus korvisöötu. Bayerni parimad punktitoojad olid Jalen Reynolds ja D.J. Seeley, kes viskasid kumbki 15 silma.

Liigatabelis jätkab Hamburgi klubi 16 punktiga kuuendal kohal, olles võitnud kaheksa ja kaotanud neli kohtumist. Müncheni Bayern on kogunud üheksa võitu ja kaks kaotust ning asetseb 18 punktiga neljandal kohal, olles enamikest meeskondadest üks-kaks mängu vähem pidanud.