Raieste tegi Baskonia võidumängus hooaja resultatiivseima etteaste

-Sander Raieste | Foto: Saski Baskonia Twitter

Sander Raieste ja Baskonia võtsid kindla võidu, kui koduväljakul alistati liigatabeli viimaste hulgas paiknev Real Betis 103:76 (25:13, 27,23, 24:19, 27:21).

21-aastane Raieste sai väljakule viimasel veerandil ning viskas 10 minutiga 4 punkti (kahesed 1/1, vabavisked 2/2), andis ühe resultatiivse söödu, tegi ühe vaheltlõike ja kaks isiklikku viga.

Kohtumise parim oli Baskonia kasuks 27 silma toonud Alec Peters, keda toetasid 19 punktiga Luca Vildoza ning Rokas Giedraitis ja Achille Polonara 15 silmaga. Real Betisi resultatiivseimaks kerkis Yakuba Ouattara, kes viskas 22 punkti.

Hispaania meistriliigas on neljandat kohta hoidva Baskonia (15-4) järgmine mäng 24. jaanuaril, kui võõrsil minnakse vastamisi kuuendal positsioonil oleva Valenciaga (12-6). Vigastatud Siim-Sander Vene koduklubi Fuenlabrada hoiab viie võidu ja 13 kaotusega turniiritabelis 16. kohta.