Nurgeri ja Jurkatamme kodumeeskonnad said tänu heale teisele poolajale seitsmepunktilise võidu

-Rauno Nurger | Foto: AFP/Scanpix

Eilsetes USA üliõpilasliiga NCAA mängudes teenisid võidulisa Taavi Jurkatamme koduülikool San Francisco Dons ja Rauno Nurgeri meeskond Wichita State. Mõlemad olid vastasest paremad seitsme punktiga, kui alistati vastavalt Saint Mary’s Gaels 70:63 ja Temple Owls 93:86.

Nurgeri kodumeeskond kaotas esimese poolaja 56:42, aga võitis teise lausa 51:30. Eestlase panus jäi tagasihoidlikuks, teenides kuus minutit mänguaega ja tabades selle ajaga kahest vabaviskest ühe. Ainsal kahepunktiviskel Nurger eksis, lisaks teenis ta kaks isiklikku viga. Wichita parim oli 24 punkti visanud Darral Willis Jr.

Dons oli samuti pärast esimest poolaega kaotusseisus, aga võitis järgmise kümne punktiga. Mängu protokollist Jurkatamme nime ei leia. Frankie Ferrari oli meeskonna resultatiivseim 20 silmaga.

Wichita sai oma 20. võidu, olles seni vaid viies kohtumises vastase paremust tunnistanud. Donsile oli see 15. võiduks 13 kaotuse kõrvale.