fbpx
Close

Optibet on korvpalli Tallinna Rahvaliiga nimesponsor!

-Arthur Barsegjan ja Martin Varrand | Foto: Siim Semiskar

-Arthur Barsegjan ja Martin Varrand | Foto: Siim Semiskar

Korvpalli Tallinna Rahvaliigal on hea meel teatada, et algaval hooajal on liiga nimesponsoriks tuntud spordiennustuste pakkuja Optibet ehk siis liiga ametlikuks nimekujuks algaval hooajal on Optibet Tallinna Rahvaliiga.

Optibet Eesti esindaja Martin Varrandi sõnul näevad nad Optibet Tallinna Rahvaliigas suurt potentsiaali Eesti harrastuskorvpalli edendada: “Meie huvi on panustada sinna, kus on suur võimalus kasvuks ning Rahvaliigas me näeme seda jõudu, et aidata tõsta harrastuskorvpalli korraldamine Eestis senisest professionaalsemale tasemele.”

Rahvaliiga poolne esindaja Arthur Barsegjan kommenteeris koostööd: “Ka Korvpall24.ee portaali arengule õla alla pannud Optibeti toetuse abil saame liigas osalejatele pakkuda veel kvaliteetsemat korraldust ning pealtvaatajatele mängude vahele põnevat meelelahutust.”

Barsegjan lisas: “Oleme väga õnnelikud, et Optibet on meie tegemisi märganud ja otsustanud nendesse ka aktiivselt panustada. Optibeti ja Martin Varrandi näol oleme leidnud aktiivse koostööpartneri, kes on olnud suureks abiks ka oma heade ideede ning teadmistega.”

Korvpallisõpradele on kindlasti silma jäänud, et Optibet on mitmeid aastaid olnud üheks BC Kalev/Cramo toetajaks. Seal on Varrandi sõnul välja kujunenud väga head kahepoolsed suhted ning koostöö töötab. “Korvpall on Eestis spordialadest rahva huvilt ilmselt number üks ning oleme kindlad, et korvpalli tase Eestis on tõusujoonel,” sõnas Optibet Eesti esindaja. Veel panustab Optibet Eestis rannajalgpalli arengusse ning toetab jäähokiklubi Optibet Dragons.

“Optibet on Eestis toimetanud juba umbes neli aastat ning sellega oleme siin üks uuemaid tegijaid. Põhiliseks tegevusvaldkonnaks on meil spordiennustuste pakkumine ja online kasiinod. Tulevikus on oodata meilt veel põnevaid tooteid nagu fantasy sport, virtuaalspordile ennustamine ning pokker,” selgitas Varrand ettevõtte tegevust.

Tema sõnul on Optibet spordiennustuse poole pealt konkurentidest rohkem keskendunud Eesti kohalikule spordile. Mitmetes liigades on neil Eestis ainsana koefitsiendid väljas või siis pakutakse huvilistele koefitsiente esimesena. Seda on Optibeti kliendid hakanud väga hindama.

“Oleme Optibetis võtnud ka eesmärgiks tihti uuendada oma kampaaniaid, et mängijate jaoks hoida asi põnevana. Teatud pakkumised leiab avalikult meie veebilehelt, kuid suurem osa saadetakse otse klientidele, mistõttu on kliendiks olemisel palju eeliseid,” ergutas Varrand huvilisi Optibeti keskkonnaga liituma.

Tema sõnul panustab Optibet oma panustamiskeskkonnas palju ka lihtsusele ning klienditeenindusele. Näiteks on inimesed tööl ka nädalavahetusel ning väljamakseid tehakse igapäevaselt. Seega, reede õhtuse panustamisvõidu saab juba nädalavahetusel oma pangaarvele.

Optibeti spordiennustuste koefitsientidega saab tutvuda SIIN.

scroll to top