Paasoja oli Real Valladolidi võidumängus võistkonna parim lauavõitjela

-Martin Paasoja | Foto: realvalladolid.es

Hispaania esiliigas palliv Martin Paasoja ja Real Valladolid teenisid ühe kaotuse kõrvale neljanda võidu, kui koduväljakul alistati tugeva kolmanda veerandi toel Caceres 73:67 (13:18, 16:16, 25:13, 19:20).

Algviisikusse kuulunud 191 cm pikkune Paasoja 21 minutiga punkte kirja ei saanud, kuid võttis viis lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi ühe pallikaotuse ja kolm isiklikku viga. Viies kohtumises kaasa teinud eestlane on keskmiselt 23,5 minutiga visanud 5,4 punkti, võtnud 2,6 lauapalli, andnud 1,2 söötu ja teinud 1,4 vaheltlõiget.

Real Valladolidi parimatena viskasid Reed Timmer 13 ja Melwin Pantzar 12 silma. Kohtumise resultatiivseimaks kerkis Devin Schmidt 15 punktiga.

Järgmise mängu peab Hispaania esiliiga A grupi liider Real Valladolid (4-1) 6. detsembril, kui võõral väljakul kohtutakse Oviedoga (2-1).