Paasojale ja Psychikole väärt võit, Laane ja Ippokratis jäid tasavägises mängus kaotajateks

-Martin Paasoja | Foto: Mirjo Koit

Kreeka korvpalli esiliigas peeti kolmapäeval ära kaks 19. vooru kohtumist, milles Martin Paasoja ja Ateena Psychiko teenisid 76:69 (21:17, 21:14, 21:18, 13:20) võidu Amyntase üle, aga Rait-Riivo Laane ja Kosi Ippokratis said võõrsilt valusa 79:81 (18:19, 15:15, 19:20, 27:27) kaotuse Maroussilt.

Martin Paasoja viibis väljakul ligi 36,5 minutit ja viskas 8 punkti (vabavisked 1/3, kahesed 2/8, kolmesed 1/3). Lisaks võttis ta 4 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi 2 vaheltlõiget, kaotas kolmel korral palli ja tegi 2 isiklikku viga. Tiimi parim oli Nikolaos Papanikolaou 30 punkti ja 13 lauapalliga. Leonidas Zoupas sai Amyntase poolelt kirja 23 silma ja 7 korvisöötu.

Rait-Riivo Laane mängis 29,5 minutit ja viskas 8 punkti (kahesed 4/4, kolmesed 0/5). Veel võttis ta 2 lauapalli, andis 5 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas kolmel korral palli ja sooritas 4 isiklikku viga. Ioannis Chatzinikolas viskas üleplatsimehena 33 punkti ja kogus 10 lauapalli, Maroussile tõi Orfeas Stasinos 21 punkti, 7 lauapalli ja 7 korvisöötu.

Turniiritabelis jagavad Ippokratis ja Diagoras 12 võidu ning kaheksa kaotusega 4.-5. kohta. Psychiko (10-10) paikneb Charilaose, Kastoria ja Karditsasega kohtadel 7-10.