Palma alustas Hispaania esiliiga veerandfinaali kaotusega, Kullamäe kohtumise resultatiivseim

-Kristian Kullamäe | Foto: CB Imprenta Bahía San Agustín Twitter

Kristian Kullamäe ja Palma pidid Hispaania esiliiga veerandfinaali avakohtumises tunnistama Breogani 87:72 (26:21, 15:13, 23:11, 23:27) paremust.

Algviisikusse kuulunud 21-aastane Kullamäe viskas 35 minutiga 18 punkti (kahesed 4/7, kolmesed 2/10, vabavisked 4/4), võttis ühe lauapalli, andis kolm resultatiivset söötu, tegi kolm vaheltlõiget, viis pallikaotust ja kaks isiklikku viga.

Eestlast toetasid kahekohalise punktisummaga Ronnie Harrell Jr ning Sean McDonnell, kes tõid vastavalt 18 ja 11 silmaga.

Võitjate parimatena viskasid Mindaugas Kacinas ja Adam Sollazzo 13 punkti. 12 silma said kirja Kevin Larsen ning Ivan Cruz Uceda.

Järgmine veerandfinaalkohtumine toimub 26. mail Palma kodusaalis.