fbpx
Close

Põlveoperatsioonil käinud Kirill Koršunov jätkab esialgu veel Serie C tasemel

Avatar
-Kirill Koršunov | Foto: Siim Semiskar

Uue hooaja alguses on tähelepanuta jäänud Eesti U20 koondislase Kirill Koršunovi saatus. Korvpall24.ee portaal uuris noormehelt välja, et kuigi soov oli ennast sel hooajal panna proovile kõrgemal tasemel, siis jätkab ta endises koduklubis Livorno Don Bosco, mis pallib Itaalia neljandal liigatasemel ehk Serie C-s.

Mäletatavasti sai 19-aastane ja 203 cm pikkune ääremängija koondise eest mängides vigastada ning on pärast EM-i B-divisjoni turniiri pidanud tegema pikema mängupausi. Augustis käis mängumees operatsioonil, kus vasaku põlve atroskoopia käigus eemaldati üks kõhreline vabakeha ning tehti teisi vajalikke toiminguid.

Eelmisel hooajal kogus Koršunov Serie C-s 25 kohtumisega keskmiselt 29,5 mänguminutit, 10,2 punkti, 4,8 lauapalli ja 0,7 resultatiivset söötu.

Suvel koondise juures ettevalmistust tehes sõnas noormees Korvpall24.ee portaalile, et loodab pääseda mängima kõrgemale tasemele. Nüüd tõmbas põlvevigastus sellele mõttele aga mõneks ajaks kriipsu peale.

Platsilt peab Koršunov eemal olema veel 2-3 kuud ning seejärel jätkab ta Livorno Don Bosco Serie C klubi eest. Tänavu on Livorno põhitiimis pallimas ka kohe-kohe 16-aastaseks saav Gregor Kuuba, kes paaris hooajaeelses kontrollmängus juba meeste vahel ka kaasa lõi.

scroll to top
Inline
Inline