fbpx
Close

Rain Veideman: loodan, et sobin Mantova peatreeneri mänguplaani

-Rain Veideman | Foto: Stings Mantova Facebook

-Rain Veideman | Foto: Stings Mantova Facebook

Itaalia esiliigaklubi Mantova Stingsi ehk sponsorinime järgi Mantova Pompeaga liitunud Eesti rahvuskoondislane Rain Veideman rääkis teda tutvustaval pressikonverentsil, et peab liiga taset heaks ja ühtlaseks ning on valmis tegema seda, mida meeskonna peatreener temalt ootab.

Kolmapäeval Itaaliasse jõudnud Veideman tänas esmalt klubi temale antud võimaluse eest ning kinnitas, et esmamuljed on olnud head.

Küsimusele, kuidas eestlasest tagamees ennast mängijana kirjeldaks, vastas Veideman: “Ennast on raske kirjeldada, kuid ma arvan, et olen agressiivne ning tegutsen hästi pick and roll situatsioonides. Ma loodan, et sobin meie peatreeneri mänguplaani.”

Udine meeskonna ridades ka kahel eelmisel hooajal Itaalia esiliigas ehk Serie A2-s mänginud Veideman peab liiga taset tugevaks. “Ma arvan, et siinne tase on hea ja tegu väga ühtlase liigaga, kus viimasel kohal asuv meeskond võib võita esimest. Konkurents liigas on väga tihe,” rääkis eestlasest mängija enda esitlusel.

Veidemanil on võimalus Mantova eest debüteerida eesoleval pühapäeval, kui meeskond võõrustab Serie A2 11. voorus Cagliari Dinamot. “Peatreener on mind meeskonnas toimuvaga kurssi viinud ning usun, et olen piisavalt tark, et õppida kõiki skeeme ja seda, mida peatreener minult ootab. Ma arvan, et olen pühapäeval valmis,” sõnas Veideman.

scroll to top