Rauno Nurger aitas oma koduklubi Huesca vajaliku võiduni

Rauno Nurger aitas oma meeskonna Huesca Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) võõrsil võiduni Bilbao Basketi üle tulemusega 76:69 (19:26, 23:14, 14:17, 20:12).

Mäng möödus suurte tõusude ja mõõnadega. Esimese veerandi võitis Bilbao Basket ja asus 7 punktiga kohtumist juhtima. Seejärel haaras initsiatiivi Huesca ning võitis poolaja napilt 2 punktiga. Kolmandal veerandil oli jällegi parem vastasmeeskond, kuniks viimasel neljandikul pani paremuse maksma meie mehe võistkond. Visketabavus oli mõlemal tiimil suhteliselt võrdne ning otsustavaks sai Nurgeri meeskonna paremus lauavõitluses.

Huesca meeskonna aitas võiduni meie koodise keskmängija Nurger, kes 13 minutiga tõi 4 punkti (kahesed 2/4, kolmesed 0/1) ja haaras 1 lauapalli. Lisaks tegi ta 1 pallikaotuse ja 4 viga. Meeskonna parimad olid Martin Tyler Haws 15, Stojan Gjuroski 12 ning Philipp Hartwich 12 punkti ja 14 lauapalliga.

Bilbao parimad olid Kevin Larsen 17, Jaylon Marcus Brown 16 ja Thomas Schreiner 10 punktiga.

Nurgeri klubi Huesca tõusis võiduga liigatabelis 4. kohale. Järgmine mäng toimub kodus 26. oktoobril Caceres Patrimonio De la Humanidadi meeskonna vastu.