Rauno Nurger ja CB Breogan kaotasid Hispaanias lähirivaalile

-Rauno Nurger ja Breogan | Foto: Club Baloncesto Breogan SAD Facebook

Rauno Nurger (208 cm) ja CB Breogan pidid Hispaania esiliigas (LEB Gold) tunnistama võõrsil valusat lüüasaamist lähirivaalilt B The Travel Brand Mallorca-PA meeskonnalt skooriga 84:102 (21:23, 23:25, 25:23, 15:31).

Kuni viimase veerandini oli mäng väga tasavägine, siis läks Mallorca-PA tabavate kolmestega oma teed (kokku 15/31). Samuti valitses kodumeeskond lauavõitlust, olles Breoganist koguni 18 lauapalliga parem.

Rauno Nurgeri arvele jäi üheksa minutiga neli punkti (kahesed 1/3, vabavisked 2/4), viis lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi ühe pallikaotuse ja viis viga. Breogani parimad olid Jose Salvador Frias 19, Roope Aleksi Ahonen ning Strahinja Gavrilovic mõlemad 14 punktiga.

Mallorca-PA poolelt tegid enim pahandust Johan Jerker Lofberg 18 ja Thomas Bropleh 17 silmaga.

Liigatabelis hoiab Breogan kaheksa võidu ning viie kaotusega kuuendat kohta. Mallorca-PA tõusus kolmandaks. Järgmisena kohtub Nurgeri klubi 21. detsembril kodusaalis Leyma Coruna meeskonnaga.