Rauno Nurger ja Huesca said järjekordse võidu

-Rauno Nurger | Foto: cbphuesca.com

Eesti koondise pikk Rauno Nurger (208 cm) ja Huesca said Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) võidu Tau Castello meeskonna üle numbritega 95:84 (20:23,24:20,27:23,24:18).

Kui esimesel veerandil püsis Castello veel mängus, siis järgmistel läks Huesca eest ära ja seda ennekõike tänu väga heale visketabavusele – kahesed 64%, kolmesed 58%. Väga hästi liikusid Huescal ka söödud ning korralikult tehti töö ära kaitses.

Rauno Nurger viskas 20 minutiga 8 punkti (kahesed 3/5, vabavisked 2/2), võttis 4 lauapalli, tegi 2 pallikaotust ja pani kulbi. Meeskonnakaaslastest olid resultatiivseimad Stojan Gjuroski 26, Daniel Garcia 17 ja Philipp Hartwich 11 punktiga.

Tau Castello parimad olid Nicholas Robert Washburn 21 ning Leedu hiiglase Arvydas Sabonise poeg Tautvydas Sabonis (203 cm) 18 silmaga.

Liigatabelis jagab Huesca 9 võidu ja 4 kaotusega 3.-4. kohta. Järgmisena kohtutakse võõral väljakul 21. detsembril Forca Lleida meeskonnaga.