fbpx
Close

Rauno Nurger oli Huesca võidumängus lähedal kaksikduublile

-Rauno Nurger ja Huesca | Foto: www.cbphuesca.com

-Rauno Nurger ja Huesca | Foto: www.cbphuesca.com

Eesti koondise keskmängija Rauno Nurger (208 cm) oli lähedal kaksikduublile, kui Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) alistati Ourenese meeskond tulemusega 79:74 (22:17, 15:20, 26:13, 16:24).

Tegemist oli väga heitliku mänguga, kus ühel veerandajal domineeris üks ja järgmisel jällegi teine võistkond. Suuresti pani mängu paika Huesca kolmanda neljandiku spurt, pärast mida juhiti 13 punktiga. Vastane tuli küll neljandal veerandil jõudsalt järele, aga sellest ei piisanud.

Rauno Nurger oli taaskord lähedal kaksikduublile, kui 29 minutiga viskas 8 punkti (kahesed 4/6), hankis 9 lauapalli, tegi ühe pallikaotuse ja 2 viga. Meeskonna parimad olid Stojan Gjuroski 18 punkti ning 9 lauapalli ja leedukas Lukas Aukstikalnis 17 silmaga.

Ourenese tiimi vedasid peaasjalikult Sergio Rodriguez Febles 15 (selle tugeva Hispaania koondislase nimekaim), Jhornan Jose Mota 16, Davis Rozitis 16 silma ja 12 lauapalliga.

Liigatabelis on Huesca nüüd kolmas 5 võidu ja 2 kaotusega. Järgmisena kohtub Nurgeri klubi võõral väljakul 16. novembril Baloncesto meeskonnaga.

scroll to top