Rauno Nurger oli Huesca võidumängus parim mees platsil

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

Eesti koondise korvialune jõud 208 cm Rauno Nurger vedas võimsa partiiga Huesca meeskonna Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Silver) võidule Barcelona duubli üle tulemusega 74:65 (20:20, 20:12, 18:18, 16:15).

Mäng algas tasavägiselt ning mõlemad tiimid tabasid hästi viskeid. Seejärel keeras Huesca kaitse lukku ning Barcelona duubel kaotas teise veerandi 8 punktiga. Haaret enam lõdvemaks ei lastud ja Nurgeri klubi liikus kindlalt mängu võidu suunas. Lisaks kõvale kaitsele tabas Huesca snaipritäpsusega kolmeseid – 50% (8/16).

Rauno Nurger oli vaieldamatult parim mees platsil visates 35  minutiga 19 punkti (kahesed 6/13, kolmesed 1/2, vabavisked 4/6), lisaks võttis 9 lauapalli, andis 2 söötu, tegi 2 pallikaotust, ühe vea ja lajatas 3 kulpi. Teda toetasid Martin Tyler Haws 18 ja Isaiah Trenell Johnson 10 silmaga.

Barcelona duubli parimad olid Aleix Rodriguez 16 ja Tyler Ray Rawson 11 punktiga.

Liigatabelis asub Huesca 8 võidu ja 3 kaotusega küll viiendal kohal, aga sama palju võite-kaotuseid on neljal meeskonnal kohtadel teisest viiendani. Järgmisena kohtub Nurgeri tiim 8. detsembril võõral väljakul Baloncesto meeskonnaga.