Rauno Nurger oli meeskonna resultatiivseim, kuid kodusaalis jäädi võiduta

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

Rauno Nurger tegi Hispaania esiliigas (LEB Gold) CB Breogani eest korraliku esituse, kui kodusaalis oldi vastamisi liigatabeli etteotsa kuuluva Delteco Gipuzkoa Basketiga. Breoganil tuli aga vastu võtta suur kaotus 74:97 (10:24, 27:19, 20:26, 17:28) ning sellega langeti liiga keskmike hulka.

Kuigi esimese veerandi kaotas Nurgeri klubi 14 punktiga, siis poolajaks vähendati vahe kuue peale. Sealt edasi vedas Breogani alt visketabavus (37% vastaste 55% vastu) ning kodusaalis jäädi kindlalt võiduta.

Rauno Nurger viibis platsil 28 minutit ning tõi hea visketabavuse juures meeskonna parimana 13 punkti (kahesed 4/8, kolmesed 1/1, vabavisked 2/2), võttis viis lauapalli, tegi kaks vaheltlõiget ja teenis kaks viga. Meie meest toetasid võrdselt 12 silma visanud Soluade Chukwuemeka ning Dagoberto Rincon. Vastaste poolelt paistsid silma ennekõike 26 silma visanud Reed Donald Timmer ja 25 punkti toonud Alex James Murphy.

Nurger on seega nüüd kaheksa mängu ja keskmiselt 21 minutiga  toonud 9,4 punkti, võtnud 4,1 lauapalli ja jaganud 0,8 söötu kohtumises. Nende näitajatega  on eestlane oma meeskonna paremuselt teine lauavõitleja ning kolmas skoorija.

CB Breoganil on kirjas neli võitu ja neli kaotust. Samad näitaja on veel viiel meeskonnal. Järgmisena kohtutakse võõrsil 16. novembril Nurgeri endise koduklubi Levitec Huescaga, kes liigatabelis kuulub hetkel samuti keskmike hulka.