Ravennal selg vastu seina, Jurkatammelt korralik esitus

-Mikk Jurkatamm | Foto: basketravenna.it

Mikk Jurkatamme koduklubi Ravenna OraSi kaotas Itaalia esiliiga kaheksandikfinaalseerias ka teise mängu, jäädes võõrsil 83:100 alla Capo d’Orlando Benfappile.

Mängu saatus otsustati suuresti juba avaveerandil, mille Ravenna kaotas koguni 18:36. Teisel veerandil vähenes vahe korraks ühekohaliseks (41:50), kuid poolajaks oldi 15-punktilises kaotusseisus – 46:61. Teine poolaeg möödus tasavägiselt ja ohtlikult lähedale Ravenna enam ei jõudnudki.

Kohtumist pingilt alustanud Jurkatamm sai mänguaega 19 minutit, mille jooksul viskas 8 punkti (kahesed 1/3, kolmesed 2/3), võttis ühe lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike. Negatiivse poole pealt tegi eestlane 3 pallikaotust ja sama palju isiklikke vigu.

Ravenna parim oli Adam Smith, kes viskas üleplatsimehena 31 punkti. Capo d’Orlando resultatiivseimana sai Brandon Triche kirja 23 punkti.

Seeria kolmas mäng, mis Ravennale kaotuse korral ka viimaseks jääb, peetakse neljapäeval nende koduväljakul.