Resultatiivsemate sekka kerkinud Siim-Sander Vene ja Gran Canaria pidid taas kaotuse vastu võtma

-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Hispaania korvpalli kõrgliiga 18. voorus võttis Siim-Sander Vene kodumeeskond Gran Canaria Herbalife võõrsil vastu 75:88 kaotuse Badalona Joventutilt.

Esimese ja teise veerandaja Gran Canaria võitis ning poolajale mindi 39:36 eduseisust. Kolmanda veerandajaga pööras Joventut mängu enda kasuks ja asus üheksa punktiga juhtima. Skoorirohkelt kulgenud viimasel neljandikul said külalised 22 punkti kirja, ent võõrutajad viskasid 26 ja teenisid kokkuvõttes 13-punktilise võidu.

Siim-Sander Venele usaldati mänguaega ligi 22,5 minutit, mille jooksul viskas 10 punkti (kahesed 2/4, kolmesed 2/5). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, andis 2 korvisöötu ja sooritas 2 isiklikku viga. Võitjate poolelt tegi uskumatu mängu Nicolas Laprovittola, kes tõi koguni 40 punkti. Gran Canaria parim oli Albert Oliver 11 punktiga.

Kuue võidu kõrvale hooaja 12. kaotuse teeninud Gran Canaria jätkab Hispaania kõrgliigas tabeli teises pooles. Joventutil on ette näidata 10 võitu ja 7 kaotust.

Gran Canaria järgmine mäng toimub reedel, 1. veebruaril, kui Euroliigas võõrustatakse Milano Olimpia võistkonda. Koduses liigas ollakse kaks päeva hiljem vastamisi Sander Raieste koduklubi Vitoria-Gasteiz Baskoniaga.