Rohkelt mänguaega saanud Jurkatamm aitas meeskonna tähtsa võiduni

-Mikk Jurkatamm | Foto: Basket Ravenna Piero Manetti Facebook

-Mikk Jurkatamm | Foto: Foto: Basket Ravenna Piero Manetti Facebook

Itaalia Serie A2 liigas pidas neljapäeval oma neljanda kohtumise Mikk Jurkatamme koduklubi Ravenna OraSi, kus kohtuti endast kõrgemal kohal paikneva Baltur Cento klubiga. Kodus peetud kohtumise võitis Ravenna numbritega 81:71 (24:19, 23:18, 16:17, 18:17).

Head visketabavust näidanud Ravenna meeskond võitis esimese poolaja 47:37. Jurkatamm ja Ravenna ei lasknud teisel poolajal vastast lähemale 9 punktist ja nii võetigi väärtuslik 81:71 võit.

Rohkelt mänguaega (23 minutit) saanud Jurkatamm tõi selle ajaga 8 punkti (kolmesed 2/3, vabavisked 2/2), võttis 6 lauapalli ning tegi 2 isiklikku viga. Mängu resultatiivseimaks kerkinud Adam Smith viskas 32 punkti. Balturi meeskonna parim oli 21 punkti visanud James White.

Ravenna jaoks oli see teiseks võiduks kahe kaotuse kõrvale.