Sander Raieste vedas hea mänguga Baskonia duubli võidule

Eesti koondise ääremängija Sander Raieste vedas Hispaania tugevuselt kolmandas liigas (LEB Silver) Euroliigaklubi Baskonia duubelmeeskonna võidule C.B Extremadura Plasencia üle numbritega 77:74 (12:16, 22:14, 16:23, 27:21).

-Sander Raieste | Foto: Baskonia

Mäng oli mõlema tiimi jaoks täis tõuse ja mõõnu. Baskonia duubel jäi alguses kaotusseisu, kuid suutis poolajaks parema visketabavuse toel (58% tabati kaheseid kohtumises) juhtima minna 34:30. Seejärel tuli sisse mõõn ning jäädi omakorda taha. Lõpuks saadi kaitses asjad paika (10 kulpi vastaste 3 vastu) ja võeti võit ära.

Sander Raieste oli seekord Baskonia duubli parim, visates 27 minutiga 19 punkti (kahesed 7/10, kolmesed 1/4, vabavisked 2/2), haaras 4 lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, 2 pallikaotust ja 2 viga. Meeskonnakaaslastest paistsid silma Ivan Munumer 18 punktiga ja Tavario Earnest Miller 13 punkti, 12 lauapalli ja 4 kulbiga.

Plasencia parimad olid eksootilise nimega Victor Allen M Roberts II 16, Duane Paul Morgan 12 ja Arturo Gomez 10 punktiga.

Liigatabelis on Baskonia duubel 5 võidu ja 7 kaotusega 10. kohal. Sama arvu võitude ja kaotustega on ka Plasencia. Järgmisena kohtub Raieste tiim võõral väljakul 12. detsembril Aquimisa Laboratorios-Queso Z.A meeskonnaga.