fbpx
Close

Särginumbriks 8 valinud Hugo Erkmaa alustab hooaega kahe eestlastega seotud ameeriklase kõrval

-Trapani korvpallimeeskonna särginumbrid 2020/21 hooajal | Foto: Pallacanestro Trapani Facebook

-Trapani korvpallimeeskonna särginumbrid 2020/21 hooajal | Foto: Pallacanestro Trapani Facebook

Itaalia tugevuselt teises liigas ehk Serie A2 tasemel palliv Trapani korvpallimeeskond avaldas oma Facebooki lehel uue hooaja koosseisu poolt valitud särginumbrid. Eestlasest tagamängija Hugo Erkmaa pallib numbri all 8.

21-aastane ja 194 cm pikkune Erkmaa on pikki aastaid Itaalia madalamates liigades tiirelnud ning pallis mullu samal tasemel Napoli Basketi tiimis, kus üheksa kohtumisega sai keskmiselt kirja 9,1 minutit, 1,7 punkti, 1,4 lauapalli ja 0,6 söötu.

Trapani uue hooaja nimekirjas on kaks kogenud ameeriklast, kellel mõlemad tugevad seosed Eesti korvpalliga juba varasemast ajast.

31-aastane ja 189 cm pikkune viskav tagamees LaMarshall Corbett pallis mõned hooajad tagasi Serie A2 liiga tiimis Montegranaro, kus tema meeskonnakaaslaseks oli tänavu Itaalia kõrgeimal tasemel debüteeriv Kaspar Treier.

Kaasmaalasest aasta noorem ja 12 cm pikem suur äär Marshawn Powell liitus Trapaniga Hispaania esiliigatiimist Breogan, mis oli mullu koduks ka Kalev/Cramoga käed löönud Eesti koondise tsentrile Rauno Nurgerile.

Trapani meeskond alustab hooajaks ettevalmistust alles septembri alguses, kui 5. septembril viiakse läbi meditsiiinilised testid ja 8. septembril füüsilised katsed.

8. septembril peetakse ka esimene ühistreening ning koroonaviiruse tõttu kehtestatud piirangud on sundinud kõik treeningud viima täielikult suletud uste taha.

Siamo sempre più vicini all’inizio della preparazione. Sarà un inizio molto strano, i protocolli sanitari ci impongono…

Posted by Pallacanestro Trapani on Kolmapäev, 26. august 2020

scroll to top