fbpx
Close

Šarunas Jasikevicius kiitis Kriisa enesekindlust: ta on järjekordne Žalgirise süsteemi talent!

Avatar
-Kerr Kriisa | Foto: Kaunase Žalgiris

Eesti korvpalli jaoks oli reede õhtu märgiline, kui Euroliigas debüteeris 18-aastane Kerr Kriisa. Kaunase Žalgirise 70:56 (14:20, 19:8, 22:17, 15:11) võidumängus Villeurbanne’i Asveli vastu avas ka Kriisa punktiarve ning tähistas seda 15 000-pealise publiku ovatsioonide saatel.

“Kui ta tuleb väljakule ja tõstab sõrme 15 000 fänni ees, siis mõistagi tal enesekindlusest puudu ei tule. Ma ei kujuta ette, kuidas ta pärast neid ovatsioone magada saab,” kommenteeris Žalgirise peatreener Šarunas Jasikevicius pärast kohtumist hetke, kus noor eestlane oma tabatud vabaviset koos rahvaga tähistas.

“Ta on väga energiline ja lõbus noor mees. Temaga on huvitav juttu ajada. Järjekordne Žalgirise süsteemi talent. Andekaid on palju, aga vaid mõned neist jõuavad kõige kõrgemale tasemele. Kõik on tema enda kätes,” vahendas korvpalliajakirjanik Donatas Urbonas Jasikeviciuse sõnu.

Kriisa agent Marius Rutkauskas oli samuti sotsiaalmeedias rahulolev, kui sõnas: “Mu poiss Kerr Kriisa viskas Euroliigas oma esimese punkti!”

scroll to top
Inline
Inline