fbpx
Close

Siim-Markus Post: Leedu satsi võõrsil võita on alati magus

-Siim-Markus Post | Foto: Siim Semiskar

-Siim-Markus Post | Foto: Siim Semiskar

Balti liiga veerandfinaali korduskohtumistes teenis Pärnu Sadam kolmapäeval võõrsil 84:78 võidu Pasvalyse Pieno žvaigždesi üle, kuid avamängus saadud 30-punktiline kaotus ei lubanud edasipääsu nimel mängida.

Sellegipoolest läks Pärnu tagamängija Siim-Markus Posti sõnul Leedus mängu võitma ning see õnnestus. “Teadsime, et Pienot nende kodus 31-ga võita on raske, aga mängu läksime võitma küll, et saaks hea enesetundega koju tulla. Leedu satsi võõrsil võita on alati magus,” kommenteeris Post portaalile Korvpall24.ee.

Avamängu kodusaalis kaotas Pärnu mäletatavasti 69:99, Postil oli tolle esituse kohta välja tuua üks konkreetne põhjus: “Kodus mängides olime hädas vastaste surve vastu. Meil polnud kaks nädalat mänge ja selline paus mõjus halvasti. Me ei olnud mänguks valmis.”

Posti sõnul keskendub Pärnu nüüd täielikult kodusele Alexela korvpalli meistriliigale, kus hetkel ollakse 8 võidu ja 12 kaotusega tabelis 6. kohal.

“Nüüd on 100-protsendiline keskendumine kodusele liigale. Peame väga reaalseks tõusmist kõrgemale, kui on meil hetkel käes olev kuues koht. See on meie eesmärk enne play-offi, lähme iga mängu võitma!” lubas tagamees.

scroll to top