fbpx
Close

Siim-Sander Vene: nii füüsiline kui ka mänguline pool läheb vaikselt paremaks

Siim-Sander Vene | Foto: Siim Semiskar

Siim-Sander Vene | Foto: Siim Semiskar

Itaalia korvpalli kõrgliigas aastavahetuse paiku meeskonda vahetanud ja Reggio Emiliast Varesesse siirdunud Siim-Sander Vene tegi esmaspäevases 89:85 võidumängus Cantu vastu oma tänavuse hooaja parima esituse, kui kogus 25 minutiga 12 punkti.

“Mäng Cantu vastu tuli hästi välja jah. Mõned hetked lasime kaitses natuke käest ära, aga lõpp hea, kõik hea,” kommenteeris Vene Korvpall24.ee portaalile.

“Põhimõtteliselt olen meeskonda sisse elanud ja enamvähem harjunud nii platsivälise elu-oluga kui ka meeskonna tegemistega. Vaikselt läheb nii füüsiline vorm kui ka mänguline poole paremaks,” sõnas ääremängija.

Vene on senise viie kohtumisega Varese särgis kogunud keskmiselt 17,2 minutit, 5,4 punkti, 2,2 lauapalli ja 2,2 resultatiivset söötu.

“Eks pärast nii pikka pausi ja uuesti alustamist annavad mingid kohad ikka signaale, et kõik pole õige ja kehal võtab harjumine aega. Aga laias laastus vigastusi hetkel ei ole,” hindas eestlane oma hetkeseisundit heaks.

Ka meeskondlikult on Varese hetkel tegemas head seeriat, kui viimases kolmes matšis on saadud võidud endast tabelis ees pool olevate tiimide vastu, kui eelmises ja üle-eelmises mängus võideti vastavalt Milano EA7 Armanit 76:72 ja Veneziat 75:63.

“Need on kindlasti positiivsed võidud ja on meile head energiat juurde andnud. Vahepeal oli seis päris kurb ja väljalangemisoht oli suurem kui play-offi lootus. Aga nüüd nende kolme võiduga on ikkagi play-offi võimalus alles ja täiesti reaalne,” oli eestlane rahul.

2 Comments

  1. ausalt öeldes varese mängitavat korvpalli on ääretult igav vaadata, kuna midagi huvitavat toimu.-kohe üle ja kohe peale ja nii terve mäng. olen üritanud vene pärast neid mänge kuidagimoodi küll vaadata, aga max 5 minutit ja kõik. sellegipoolest edu ja ehk tehakse väike ime ning jõutakse PO-i.

    1. Mulle just meeldib Itaalia liiga – kaitset ei mängita enne kui teisel poolajal, kolmesed lendavad, Siim-Sander on ainus külma peaga tüüp platsil 🙂

Comments are closed.

2 Comments
scroll to top