Siim-Sander Vene taas väljakul, kuid Fuenlabradale valus kaotus

-Siim-Sander Vene | Foto: Baloncesto Fuenlabrada SAD Facebook

Hispaania meistriliigas palliv Siim-Sander Vene ja Fuenlabrada mängisid viimasel veerandil Murcia Ucami vastu eduseisu maha ning teenisid valusa 84:81 (15:19, 22:23, 18:18, 29:21) kaotuse.

Vigastuspausilt naasnud Vene viibis täna väljakul veidi alla nelja minuti, kuid punktiarve jäi Eesti koondise kaptenil avamata (kolmesed 0/1). Statistikasse sai eestlane kirja kolm isiklikku viga.

Kohtumise parimaks korvikütiks kerkis Fuenlabrada kasuks 24 punkti visanud Melo Trimble. 17 silmaga toetas teda Marc Garcia. Võitjate resultatiivseim oli kaksikduubliga säranud Conner Frankamp, kes tõi 19 punkti ja andis 10 resultatiivset söötu.

Fuenlabrada (4-7) jagab Hispaania kõrgliigas 12.-13. positsiooni. Järgmise mängu peab eestlase koduklubi 5. detsembril, kui koduväljakul minnakse vastamisi Euroliigas palliva Valenciaga (4-5), kes on Hispaania liigatabelis koha võrra eespool.