fbpx
Close

Siim-Sander Veneta mänginud Manresa alistas koduväljakul Gran Canaria

-Siim-Sander Vene | Foto: Siim Semiskar

-Siim-Sander Vene | Foto: Siim Semiskar

Kuigi nädala alguses selgus, et kaks kuud Siim-Sander Venele koduklubiks olnud BAXI Manresa eestlasele lepingupikendust ei paku, oli Vene siiski üles antud liigamänguks Gran Canaria Herbalife meeskonna vastu. Eestlasest ääremängijal võidumängus oma panust siiski anda ei õnnestunud ning Vene pidi kohtumist jälgima kõrvalt.

Tasavägiselt kulgenud mängust väljus võitjana Manresa skooriga 86:79 (19:21; 21:16; 23:25; 23:17). Punkt-punkti mängus kulgenud avapoolaja järel, kus liider vahetus tervelt 15 korda, suutis teisel poolajal oma tahtmise peale suruda lauavõitlust kontrollinud Manresa.

Teist mängu järjest tõusis Manresa resultatiivseimaks Alex Renfoe, kelle arvele kanti 17 silma. Algrivistuses oli tagasi ka vigastusest paranenud Justin Doellman, kelle asendamiseks toodi Siim-Sander Vene meeskonna juurde, ning kes viskas omalt poolt 8 punkti ning noppis 7 lauapalli. Gran Canaria rünnakut vedas 19 punkti toonud Clevin Hannah.

Võiduga Gran Canaria üle tõusis Manresa jooksvas liigatabelis seitsmendale kohale, olles seitsmest mängust kogunud 4 võitu ja 3 kaotust. Euroliigas mängiva Gran Canaria meeskonna jaoks tähendas allajäämine Manresale aga kahe võidu kõrvale juba hooaja viiendat kaotust, mis langetas meeskonna jagama eelvimast kohta.

 

scroll to top