Suure võidu teeninud Barcelona kustutas Gran Canaria play-off lootused

-Siim-Sander Vene | Foto: cbgrancanaria.net

Hispaania korvpalli kõrgliigas võõrustas Siim-Sander Vene kodumeeskond Gran Canaria Herbalife pühapäeval Euroliiga Final Four turniirilt napilt eemale jäänud Barcelona Lassat ning vastu tuli võtta 77:97 kaotus.

Avaveerand kuulus Barcelonale 21:13 ja poolajaks juhtisid külalised 49:32. Kolmanda veerandaja kaotas Gran Canaria 14:24 ning kuigi viimasel neljandikul oldi vastasest 31:24 paremad, sai Barcelona kokkuvõttes kirja 20-punktilise võidu.

Algviisikus alustanud Siim-Sander Vene mängis ligi 11 minutit, kuid punktiarvet ei avanud (kolmesed 0/2). Veel võttis ta ühe lauapalli. Gran Canaria parim oli Jacob Wiley 19 punkti ja 8 lauapalliga. Võitjatele tõi Thomas Heurtel 20 silma ja 7 korvisöötu.

Turniiritabelis 12.-14. kohta jagava Gran Canaria (11-19) jaoks võimalust neli vooru enne põhihooaja lõppu play-offi ehk esikaheksasse pääseda enam pole. Barcelona (24-6) jätkab koos Madridi Realiga liiga liidrina.