Taas hea mängu teinud Veidemani koduklubi võttis Erkmaa meeskonnalt revanši

-Rain Veideman | Foto: Stings Mantova Facebook

Teist korda kahe nädala jooksul läksid Itaalia esiliigas vastamisi Rain Veidemani ja Hugo Erkmaa koduklubid. Võidukas oli Veidemani tööandja Mantova Stings, kes alistas kodusaalis Trapani 75:64.

Avaveerandi järel juhtis Trapani 18:15 ja poolajaks oli seis viigis 31:31. Mantova tegi otsustava vahe sisse kolmandal veerandajal, kui viskas 24 punkti külaliste 12 vastu.

Algkoosseisus alustanud Veideman viibis platsil koguni 38 minutit ning viskas selle ajaga 16 punkti (kahesed 6/9, kolmesed 1/2, vabavisked 1/2), olles koos Mario Ghersettiga võitjate resultatiivseim. Lisaks kogunes eestlase arvele viis lauapalli, meeskonna parimana viis korvisöötu, kaks pallikaotust ja kolm isiklikku viga. Veideman on nüüd visanud kahekohalise punktisumma neljas järjestikuses kohtumises.

Erkmaa oli küll mänguks üles antud, kuid väljakul ei käinud. Üleplatsimeheks kerkis LaMarshall Corbett, kes viskas kaotajate kasuks 19 punkti, hankis neli lauapalli ja andis viis resultatiivset söötu.

Nädala eest peetud kohtumise võitis koduväljakul 75:62 Trapani. Ühtlasi katkes Trapani neljamänguline võiduseeria.

Trapanil on nüüd Itaalia esiliiga rohelises alagrupis kirjas 11 võitu ja sama palju kaotusi, mis annab 14 meeskonna konkurentsis kaheksanda koha. Mantova on 10 võidu ja 13 kaotusega koha võrra madalamal.