Tanel Kurbas tegi Poola klubi eest seni parima esituse

-Tanel Kurbas | Foto: Siim Semiskar

Algaval hooajal Poola liiga klubis Gliwice GTK-s mängiv Eesti ääremängija Tanel Kurbas tegi reedel uue koduklubi eest seni parima esituse ning aitas meeskonna sõprusturniiri esimeses kohtumises võiduni.

Kurbas ja Gliwice GTK osalevad kolmepäevasel hooajaeelsel sõprusturniiril Slovakkias, eestlase eelmise koduklubi Levice Patrioti juures. Turniiri avamängus mindi kokku Tšehhi meeskonna BK NH Ostravaga. Tasavägiselt kulgenud avapoolaja järel tegi Gliwice võimsa kolmanda veerandi ja võitis kohtumise üldskooriga 88:61 (17:16, 20:20, 24:6, 27:19). Kurbas viskas võidumängus 19 minutiga 9 punkti ja võttis 4 lauapalli, tehes sellega oma senise parima mängu uue koduklubi särgis.

Järgmisena kohtub kolme päeva jooksul kolm mängu pidav Gliwice GTK laupäeval turniiri korraldaja Levice Patriotiga ning pühapäeval mängitakse sloveenlaste klubi Domžale Helios Sunsiga.