fbpx
Close

Tanel Kurbase uus koduklubi on jõudsalt koosseisu komplekteerimas

-Tanel Kurbas | Foto: GTK Gliwice Facebook

-Tanel Kurbas | Foto: GTK Gliwice Facebook

Alles hiljuti kirjutasime, et pikaaegse Eesti korvpallikoondise ääremängija Tanel Kurbase karjäär jätkub uuel hooajal tugevas Poola kõrgliigas, kui ta liitub lõppenud hooajal põhiturniiril 14. koha saanud GTK Gliwice meeskonnaga.

Lisaks eestlasest ääremängijale on Gliwice praeguseks täiendanud ennast ka 26-aastase ja 206 cm pikkuse poolakast tsentri Dawid Slupinski ja 22-aastase ning 188 cm pikkuse tagamängija Riley LaChance’i.

Slupinski kommenteeris oma uue koduklubi Facebooki lehel: “Tahan kohe esimestest treeningutest teenida treenerite ja meeskonnakaaslaste usalduse. Soovin endale välja võidelda võimalikult palju mänguminuteid. See on minu võimalus korvpallis järgmisele tasemele jõuda.”

Viskava tagamehe kohal palliv LaChance on Euroopa korvpalli jaoks tundmatu suurus, kuna pallis viimasel neljal hooajal Vanderbilti ülikoolis, kus tema parimaks jäigi viimane hooaeg – keskmiselt 31,7 minutiga 14,1 punkti, 3,2 lauapalli ja 3,2 korvisöötu. Kolmepunktiviskeid tabas noormees keskmiselt 2,5 mängus ning tabavus oli 41,8%.

Gliwice sotsiaalmeedias juba “Ameerika snaipriks” ristitud LaChance’i esimene kommentaar klubi Facebooki lehel: “Ma olen klubi kohta juba kuulnud väga palju häid sõnu ja otsustasin, et see on minu jaoks heaks kohaks, kus oma profikarjääri alustada.”

Lõppenud hooajal Slovakkia meistriks kroonitud Kurbase esimesi kommentaare saab lugeda Korvpall24.ee uudise vahendusel, kuid Gliwice veebilehele ütles eestlane: “Üritan Gliwice meeskonnas anda igas mängus oma parima ning vaatame, mis tulemuse me koos suudame saavutada.”

scroll to top