TLÜ naiskond võttis Ülikoolide Euroopa mängudelt Coimbra üle veenva võidu

-Tallinna Ülikool | Foto: TLÜ korvpallinaiskond Facebook

Portugalis Coimbra linnas toimuvatel Ülikoolide Euroopa mängudel sai Tallinna Ülikooli korvpallinaiskond kirja esimese võidu, kui kohalik Coimbra Ülikool alistati kindlalt 76:41. Esimeses mängus tuli alla vanduda Bahcesehiri Ülikoolile 61:70 ja teises kohtumises kaotati Krakowi Tehnikaülikoolile 59:90.

Avaveerandil asus TLÜ mängu 18:11 juhtima ja poolajaks oli eduseis juba 39:22. Vahe kahekordistati kolmandal veerandajal, mis võideti 23:6. Viimane neljandik kulges tasavägiselt, kuid kuulus samuti TLÜ-le 14:13, ja see andis neile kokkuvõttes 35-punktilise võidu.

Kätlin Korjus viskas TLÜ parimana 19 punkti. Sandra Tael lisas 17 ning Janett Perv 14 silma. Vastaste resultatiivseim oli Mariana Melo 17 punktiga.

Alagrupis platseerus Tallinna Ülikool kolmandaks. See andis neile võimaluse alustada kohamänge 9. positsioonile, kus minnakse vastamisi Šveitsi, Lausanne’i Ülikooliga.