fbpx
Close

Toomas Raadik TalTechi hetkeseisust: usun, et Kris Killing toob tiimile uue hingamise!

-Toomas Raadik | Foto: Siim Semiskar

-Toomas Raadik | Foto: Siim Semiskar

Tänavuse korvpallihooaja alguse Rootsi kõrgliigaklubis Jämtland Basket mänginud ning nüüd Norra liiga esiotsas paikneva Baerum Basketi meeskonda vedav Toomas Raadik on välismaal pallides silma peal hoidnud ka oma pikaaegse kodumeeskonna TalTechi tegemistel

29-aastane ja 202 cm pikkune suur äär pallis Tallinna Tehnikaülikooli meeskonnas aastatel 2014-19 ning pidi esialgu alustama ka käesolevat hooaega TalTechis. Aga Skandinaavia klubide pakutud võimalused on viinud ta piiri taha mängima.

“Jälgin TalTechi mänge nii palju kui võimalik. Ühtlasi suhtlen regulaarselt meeskonna mängijatega,” avaldas Raadik ja jätkas: “Klubi raskused tulid minu jaoks mingil määral üllatusena. Ettevalmistusperiood kulges kenasti, kuid paugu võis panna Hiina turnee. Sealt naastes võttis mul endalgi natuke aega, kuni oma mängu üles leidsin.”

TalTech on Paf Eesti-Läti korvpalliliigas kogunud 5 võitu ja 10 kaotust ning aastavahetuse eel lahkus ametist senine peatreener Gert Kullamäe ning ameti võttis üle senine abitreener Kris Killing. Raadiku sõnul ootab tema suure huviga, mida Killing peatreenerina näidata suudab. “Usun, et see muutus toob tiimile uue hingamise ja hooaja teises pooles näitavad nad teistsugust minekut,” arvas Raadik.

Killingu debüüt TalTechi juhendajana oli igatahes edukas, kui lisaajal võideti võõrsil Valmierat 106:104. Järgmisena võõrustatakse 8. jaanuaril kodumaist rivaali Tallinna Kalev/TLÜ tiimi, kes samuti 5 võidu ja 10 kaotuse peal.

scroll to top